Warren Buffett myli się co do Bitcoin’a, Gold’a, Banks’a: Max Keiser

Max Keiser uważa, że Bitcoin może otrzymać 1 trl USD przyznane przez globalne fundusze inwestycyjne w najbliższej przyszłości, ponieważ Warren Buffett wprowadził się do

Buffett przenosi fundusze z akcji banku na złoto.
„Działania Buffetta prawdopodobnie popchnąć $1 trl w kierunku Bitcoina“

Wokalny zwolennik Bitcoin Code i telewizyjny kotwicz Max Keiser skomentował niedawną decyzję Warrena Buffetta o przeniesieniu swoich funduszy z udziałów w największych światowych bankach i postawieniu na akcje Barrick Gold, mówiąc, że prezes Berkshire Hathaway myli się co do złota, banków, a co więcej, prawdopodobnie myli się, chiding Bitcoin.

Buffett przenosi fundusze z akcji banku na złoto.

Bloomberg poinformował, że światowej sławy inwestor, aka Oracle z Omaha, Warren Buffett postanowił przenieść swoje inwestycje z banków i przenieść je do akcji Barrick Gold.

Po wielu latach uważania tych instytucji za „dobry biznes, o ile nie popełnią poważnych błędów“, według Bloomberga, ograniczył swoją obecność finansową w kilku dużych bankach, takich jak JPMorgan Chase, Wells Fargo, itp.

Wcześniej U.Today donosił, że guru inwestycyjny i popularny pisarz nie-fikcyjny Robert Kiyosaki uderzył Buffetta za jego „starą strategię“ ignorowania złota, giełdy i Bitcoin, siedząc na swoich miliardach gotówki.

Teraz, Warren Buffett zaczął stopniowo przechodzić do złota. Max Kaiser uważa jednak, że myli się co do prawie wszystkiego – złota, banków, linii lotniczych i Bitcoin, które wcześniej Buffett określił jako „trutkę na szczury do kwadratu“.

Powiązany z .
Były Coinbase CTO Balaji S. Srinivasan Says Space Mining Might Benefit Bitcoin.
„Działania Buffetta prawdopodobnie popchnąć $1 trl w kierunku Bitcoina“
Max Keiser uważa, że po przejściu Buffetta na złoto, globalny biznes inwestycyjny prawdopodobnie postawi 5 procent swoich środków na złoto.

To z kolei skłoniło Keisera do przekonania, że około 1% funduszy zostanie przeznaczonych na Bitcoin (po niedawnym przejściu MicroStrategy, która kupiła BTC o wartości 250 mln dolarów). To jest 1 bilion dolarów.

„Globalny biz zarządzania funduszami o wartości 100 bilionów dolarów to mniej niż 1% zainwestowany w złoto. Wraz z przeprowadzką Buffett’a do Złota, spodziewamy się globalnej alokacji w wysokości 5% AU min. Spodziewamy się 1% globalnej alokacji BTC (1 bilion dolarów).“
Społeczność kryptońska, a w szczególności Bitcoiners, zawsze krytycznie odnosili się do banków, nazywając Bitcoin’a czymś, co by ich wyeliminowało z biznesu.

Jeśli chodzi o złoto, bliźniacy Winklevoss niedawno stwierdzili, że w przeciwieństwie do Bitcoin, złoto ma nieskończoną podaż w przestrzeni kosmicznej (w szczególności odwołując się do Elon Musk, NASA i ich planu zbadania złota i innych metali szlachetnych na asteroidach, podczas pitchingu Bitcoin do Dave Portnoy).

Tyler Winklevoss tweetował:

„Zaopatrzenie w złoto jest w naszej galaktyce nieskończone, zaopatrzenie w #Bitcoin zawsze będzie stałe. W dłuższej perspektywie czasowej nie będzie porównania tych aktywów. Złoto będzie za Bitcoin w przyszłości jak piasek za złoto dzisiaj.“